Pohli Krem Ürün Görseli

Cildi Pohli ile Gençleştirmek

Pohli krem cildinizde bulunan rahatsız bir görünüm ortaya çıkaran tüm leke ve izlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Güneş lekeleri, çiller, çeşitli izler bu izlere yanık ve ameliyat izlerini örnek verebiliriz. pohli krem tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş bitkisel bir kozmetik üründür.

Pohli krem bitkisel olarak üretilmiş olup içiriğindeki formül özenle hazırlanmıştır. Böylelikle cildinize zarar vermeden güzel bir bakım yapabilirsiniz. cildinizdeki sorunlar için kullanabileceginiz bu ürünü doktorunuza danışarak kullanmanız önerilir.

Dünyada bir çok kullanıcısı bulunan pohli kreminin formülü çok etkili olup cildinize zarar vermeden aynı zamanda cilt hücrelerinizi besleyerek yaşlanma etkilerini geciktirir kırışıklıklara da güzel bir etkide bulunabilir. Pohli krem güneş koruma faktörü bulunmamaktadır. bu ürünle birlikte bir de güneş koruyucu kullanmanız önerilir. Pohli krem her cilt tip için uygun olarak hazırlanmış bir kremdir. Vücudunuzun çok hassas bölgeleri hariç dilediğiniz bölgelerde kullanabilirsiniz. pohli krem cildinize güzel bir bakım yapacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )