Pohli Krem Ürün Görseli

Kampanyalı Sivilce Kremi

Kampanyalı Sivilce Kremi

Sivilce kremleri ülkemizde çok aranan ürünler. Ancak daha fazla aranan bir ürün var ise o da kampanyalı sivilce kremidir. Eğer kampanya ile bir sivilce kremine sahip olmak istiyorsanız tam da yerine geldiniz çünkü kısa süre önce başladığımız kampanyamızdan sadece  bu yazımızı okuyan özel müşterilerimiz yararlanacaktır.

Eğer kampanya nedir diye kendinize soruyorsanız, bir an önce kampanyayı öğrenmek istiyorsanız hemen başlayalım; kampanyamız son derece kolay ve basit yapılı bir kampanyadır. Pohli krem sahibi olmak isteyen herkes telefon numaralarımızdan birini arayarak telefonla konuşmaya başladığınız andan itibaren sizin ile ilgilenen müşteri hizmetlerinden arkadaşa “Pohli krem almak istiyorum kampanya kodum KGB3” ‘tür derseniz pohli krem adlı ürünümüze 25 TL‘ye değil sadece 19.99 TL‘ye sahip olacaksınız. Diğer yandan ikili ve üçlü kutularda ise 45 TL yerine 39.99 ve 65 TL yerine 59.99 TL gibi indirimler olacaktır.

Eğer bu ürünlere hemen sahip olmak istiyorsanız sadece çok kısa bir süre için sürecek kampanyamızdan kesinlikle yararlanmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde yine orijinal fiyatına alışveriş yapmak zorundasınız.

Kampanyalı Sivilce Kremi

Kampanyalı Sivilce Kremi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )