Pohli Krem Ürün Görseli

Ölü Hücreler ve Lekeleri Giderme Yöntemleri

Ölü Hücreler ve Lekeleri Giderme Yöntemleri

Ölü Hücreler ve Lekeleri Giderme Yöntemleri

Ölü Hücreler ve Lekeleri Giderme Yöntemleri

 

Cilt, insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Cildin nefes alması ve kirlenmemesi mümkün değildir. Dış etkenlerden oldukça fazla etkilen cilt zamanla giderek yıpranır. Cildin doğal kalması için her türlü önlemi almak gerekir.

Sağlıklı bir ciltte önlem almanın birinci şartı ise temizlemektir. Cilt temizliği sadece yüzü yıkayarak gerçekleşmez ya da direk peeling yapılarak temizlenmez. Önce cilt temizlenir daha sonra aşama aşama işlemler yapılır. Bazen yanlış bir şekilde yapılan işlem cilde olduğundan fazla zarar verir. Ölü hücreler temizlenirken öncelikle cildinizi yıkayıp gerekirse kremleri kullanabilirsiniz. Ölü hücreler bildiğiniz gibi soyulmuş deriler sayılabilmektedir.

Hücreleri öldürerek kurumasına neden olur. Ölü hücreler cilt üzerinden atılmadığı sürece kötü bir görünüm bırakabilir. Bazen de güneş lekesi, çil lekesi, gibi durumlar oldukça can sıkar. Kişiler bu görünümlerden dolayı bunalıma girerek kozmetik kullanımına yönelirler ve her zaman doğru ürünü kullanamayabilirler. Bunun için ciltlerine zarar verirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )