Pohli Krem Ürün Görseli

Pohli Krem Toptan Satış

Ciltteki  siyah noktaları kusursuz bir şekilde yok edip, bütün cilt lekelerini ortadan kaldıran Pohli Krem, 5 milyon üzerindeki satış adedi ile bayanların en gözde cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Pohli Krem bayisi olup, bu yüksek satış hacminden faydalanmak ister misiniz? Bizi arayın, detaylı bilgi verelim.

Minimum alım adedi 50 adet olup, toptan satış için vergi levhasına sahip olmanız gerekmektedir. Şahıs firması veya kurumsal şirket olmanız gerekmektedir. Vergi levhası ibraz edemeyen ve kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir ve gerek internet sitelerinde, gerekse sosyal medya gücünü kullanarak satış yapabilirler. Bireysel satış için sizlere dropshipping hizmeti sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyi bulmak ve müşteri bilgilerini bize iletmek. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinize kargoya veriyoruz

İstanbul Pohli Krem toptan satış, Ankara Pohli Krem toptan satış, İzmir Pohli Krem toptan satış, Antalya Pohli Krem toptan satış, Ordu Pohli Krem toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Pohli Krem Toptan Satış için müşteri hizmetlerimize hemen şimdi ulaşın ve size özel en uygun toptan satış seçenekleri hakkında detaylı bilgi alın. Pohli Krem Toptan Satış ile kazancınıza kazanç katın, yeni bir kazanç kapısını aralayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )