Pohli Krem Ürün Görseli

Pohli Kremi

 

Özellikle yaz aylarında birçok kişi ciltlerinde oluşan güneş lekeleri ya da çillerden şikayetçidir. doktorların kapısını aşındırmaktadır. Bu tarz şikayetlere başka bir çözüm olarak da kulaktan dolma bilgilerle çözümü aramaktadırlar. Bu tarz cilt şikayetlerine sivilce izleri, yara ve yanık izleri ve tahriş olmuş cilt tiplerini de ekleyebiliriz.

güneş lekeleri

Pohli krem ile bu cildinizdeki leke ve izleri düzenli kullanımız sayesinde fayda görebilirsiniz, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Pohli krem özenle hazırlanmış formülü ile insanlara kozmetik alanda oldukça yardımcı olan bir üründür. Cildinize uygulayarak kullanacagınız bu ürün bitkisel bir üründür.  Tamamen bitkisel olan pohli kremin içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmaz. Pohli kremi kullanacağınız bölgenin üzerine günde iki ya da üç kere sürerek uygulayabilirsiniz. Kremi sürdüğünüz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz.  Ürünü kullandıktan sonra belirtilen etkilerinden farklı bir etki gördüğünüz taktirde hemen uzman bir hekime görünmeniz gerekmektedir.

Pohli krem aynı zamanda cildinizi dışarıdan besler ve yaşlanmaya karşı geciktirir. Cilt bakımı için kullanılabilir bir üründür. Kullanımdan bir süre sonra cildinizdeki farkı fark edecesiniz. Cildinizin parladığını ve yenilendiğini görecek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Pohli krem her cilt tipi  için uygun olarak hazırlanmış bir kremdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )