Pohli Krem Ürün Görseli

Sivilce lekeleri için ne yapılır

 

Pohli krem ile yüzünüzdeki leke ve izlerinizin gitmesi konusunda yardım alabilirsiniz.. Güneş lekeleri ve çil gibi sorunlarınızda pohli krem sizlere destek saglamak üzere üretilmiştir.

Pohli kremin içeriği bitkiseldir. İçeriğindeki bitkisel özler aynı zamanda anti-aging bir etki sağlar. İçeriğindeki bu özler cildinizi parlatır, esnetir ve yeniler.

Mucizeler oluşturan Pohli kreminin etki alanına giren cilt sorunlarını sıralamak gerekirse, sivilce izleri, güneş lekeleri, çiller, yara ve yanık izleri, derin olmayan ameliyat izleri, çatlaklar, çeşitli sebeplerle tahriş olmuş ciltler, traş sonrası tahriş olan ciltler, yaşlılık lekeleri, vücuttaki çatlaklar gibi cilt sorunlarında kullanılabilir. ürün kozmetik amacla üretilmiştir ve kesinlikle tedavi edici özelliği bulunmamktadır. ilaç degil kozmetik bir üründür.

Pohli kremi günde üç defa kullanmanız yeterli olacaktır. Özellikle gece yatman önce kullanacağınız pohli kremin etkisini daha güzel  görebilirsiniz. Kremi kullanmadan önce her defasında cildinizi mutlaka temizlemeli kremi temiz cildinize uygulamalısınız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )