Pohli Krem Ürün Görseli

Yağlı Ciltlerin Günlük Bakımı

timthumb

 

Genelde yağlı cilt tipi, problem cilt olarak tanımlanır. Yağlı, parlak, kalın ve mat görünümündedir. Genişlemiş gözenekler siyak noktalar ile tıkalıdır. Sorunlu cilt olarak bilinen yağlı ciltlerin asıl başlangıcı ergenlik döneminde ortaya çıkar. Fiziksel olgunluğu sağlayan hormonlar, yağ bezlerinin daha çok yağ üretmesine neden olurlar.

Özellikle bu yaşlarda yağ üretimi fazla olan ciltler sivilce problemi yaşarlar. İlerleyen yaşlarda cildin yağ ve nem dengesi bozulur, cildin bazı bölgeleri kuru bazı bölgeleri ise yağlı olarak form alırken düzensiz ve yanlış beslenme de cildin yağlanmasına neden olur.

Bakımı en zor olan cilt tiplerinden bir tanesi olan yağlı ciltler günde iki kez temizlenmelidir. Aksi takdirde sivilce ya da yağ bezeleri cilt yağlı olduğu için hemen geçmez ve aşırı derece de rahatsızlık hissi bırakır. Yağlı ciltleri temizlerken dikkat edilmesi gereken ise cildin doğal nemini koruyacak, yağ oranını düşürecek ürünler kullanılmaya dikkat edilmelidir.

Cildi korumak ve yeterli bakımı sağlamak için ise yapılması gereken tek şey dünyaca ünlü ve birçok kullanıcıya sahip Pohli Krem kullanılmalıdır. Pohli Krem, içeriğinde bulunan özler sayesinde cildi derinlemesine temizleyerek güzel bir etki sağlar. Bunu yanı sıra cildin doğal bakımını da sağlayarak yepyeni, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Eğer sizlerde yağlı ciltlere sahipseniz en iyi bakım ürünü olan pohli kremi doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )